Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Cap Ferret • 2 288 550 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  120 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Cap Ferret
2 288 550 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  120 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Cap Ferret
Luxe huizen en villa te koop in Cap Ferret Luxe huizen en villa te koop in Cap Ferret
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  120 m²
2 288 550 €

Sluit

Aanbevolen

  • Parking

Dit huis120 m², met een perceel oppervlakte van 545 m² heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers en 3 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer, een Open keuken en een parkeerplaats. Verwarming : "individual". andere : parketvloer. Honoraria : 4.5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : CF5-086K

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging zee
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • Minstens 1 apart toilet
    • 3 Aantal doucheruimtes
    • 4 Slaapkamers
    • Parket
    • 3 Toilet
    • Verwarming "individual"

Toegang

    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 288 550 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 190 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    186B Route du Cap Ferret

    33950 Lège-Cap-Ferret

    Het kantoor CAP FERRET PYLA SOTHEBY'S INTERNATI ONAL REALTY beschikt over 17 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com