Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Villa • Petit raffray • 679 800 €
  • 10  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  246,2 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Villa • Petit raffray
679 800 €
  • 10  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  246,2 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe stadswoning te koop Petit raffray
Luxe stadswoning te koop Petit raffray Luxe stadswoning te koop Petit raffray
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Villa
  • 10  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  246,2 m²
679 800 €

Sluit

Aanbevolen

  • Parking

Dit huis (Villa) 246,2 m² bevat 10 kamers waarvan 3 slaapkamers en 1 WC. Dit huis (Villa) heeft van een woonkamer 46,79 m², van een Kitchenette en van een parkeerplaats. andere : kabeltelevisie. Honoraria : 3.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 87016582

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Geen overburen
    • 10 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 46,79 m²
    • Niet gemeubeld
    • 3 Slaapkamers
    • 1 Toilet

Toegang

    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

679 800 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 660 000 €

Makelaarskosten

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    44 rue Madeleine Michelis

    92200 Neuilly-sur-Seine

    Het kantoor CARACTERE INTERNATIONAL beschikt over 6 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    CARACTERE INTERNATIONAL, met een kapitaal van 50.050 €

    Zetel: 44 rue Madeleine Michelis 92200 Neuilly sur Seine

    Financiële garantie CEGC voor een bedrag van 110.000 €

    RCS: Nanterre 483232245

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com