Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Porspoder • 730 800 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  190 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Porspoder
730 800 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  190 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Porspoder
Luxe huizen en villa te koop in Porspoder Luxe huizen en villa te koop in Porspoder
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  190 m²
730 800 €

Sluit

Dit huis190 m², met een perceel oppervlakte van 1396 m² heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers en 1 WC. Dit huis is voorzien van een Geen keuken en 4 parkeerplaatsen. Verwarming : Omkeerbaar aircosysteem. Honoraria : 4.4.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 263-2751

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 2 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 1 Toilet
    • Verwarming omkeerbaar aircosysteem

Toegang

    • 4 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

A

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

730 800 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 700 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    12 rue Henri Provostic

    29830 Ploudalmézeau

    Het kantoor Human Immobilier Ploudalmezeau beschikt over 1 exclusieve vastgoedaanbieding

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com