Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Clohars-Carnoët • 590 000 €
  • 12  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  190 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Clohars-Carnoët
590 000 €
  • 12  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  190 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Clohars-Carnoët
Luxe huizen en villa te koop in Clohars-Carnoët Luxe huizen en villa te koop in Clohars-Carnoët
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • 12  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  190 m²
590 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Jardin
  • Rustig

In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit huis190 m², gebouwd in 1830, met een perceel oppervlakte van 3500 m² bevat 12 kamers waarvan 3 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit huis heeft van een Ingericht keuken. Verwarming : "individual fuel oil radiator". andere : openhaard. Honoraria : 3.508772.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 440R-cpy

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Rustig
    • 12 Ruimtes
    • Bouwjaar 1830

Ontwikkeling van het pand

    • 3 Slaapkamers
    • Verwarming "individual fuel oil radiator"
    • 2 Toilet
    • 2 Aantal badkamers
    • Open haard

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

F

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

F

Woning met overmatig energieverbuik

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

590 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,508772% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 570 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    11 RUE DE PONT AVEN

    29910 Trégunc

    Het kantoor ESPRIT IMMOBILIER beschikt over 7 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com