Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Oude Woning • Bernay • 522 500 €
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  204,4 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Oude woning • Bernay
522 500 €
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  204,4 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Oude huizen te koop in Bernay
Oude huizen te koop in Bernay Oude huizen te koop in Bernay
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Oude Woning
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  204,4 m²
522 500 €

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht

Met een prachtig uitzicht dit huis (Oude woning) 204,4 m², met een perceel oppervlakte van 8000 m² bestaat uit 11 kamers waarvan 7 slaapkamers, 4 badkamers en 4 WC's. Dit huis (Oude woning) is uitgerust van van een woonkamer en van een Ingericht keuken. Verwarming : "individual". andere : openhaard. Honoraria : 4.5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : VM995-DESCHAMPS27

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • 11 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • Minstens 1 apart toilet
    • Verwarming "individual"
    • 7 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • 4 Aantal badkamers
    • 4 Toilet
    • Open haard

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

522 500 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 500 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    PROPRIETE NORMANDE

    5 RUE PLACE DE LA VILLE

    27500 Pont-Audemer

    Het kantoor PROPRIETE NORMANDE beschikt over 5 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com