Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Kasteel • Lectoure • 3 760 000 €
  • 25  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Kasteel • Lectoure
3 760 000 €
  • 25  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Kastelen te koop in Lectoure
Kastelen te koop in Lectoure Kastelen te koop in Lectoure
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Kasteel
  • 25  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
3 760 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Kelder

Dit kasteel, gebouwd in 1300 heeft 25 kamers waarvan 9 slaapkamers en 2 badkamers. Dit kasteel is voorzien van een Geen keuken, een zwembad en een kelder. andere : kabeltelevisie. Honoraria : 5.915.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : T78

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Bouwjaar 1300
    • Op te frissen
    • 25 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 2 Aantal badkamers
    • 9 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

3 760 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,915% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 3 550 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    46 RUE DU LANGUEDOC

    31000 Toulouse

    Het kantoor BARNES TOULOUSE beschikt over 60 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com