U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het west gelegen dit appartement240 m², gebouwd in 1970, in een flatgebouw van 6 verdiepingen bevat 8 kamers waarvan 5 slaapkamers, 4 badkamers en 2 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer, van een Ingericht keuken, van 3 balkons, van een terras, van een kelder en van een parkeerplaats. Zij bevindt zich op de 6de de verdieping met lift. Verwarming : Electrisch. Honoraria : 4.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : FR75PS-94324
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
3 870 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 3 721 154 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 7 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 15.000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
67 RUE DE LA TOUR
75116 Parijs 16e
Wettelijke informatie kantoor
Beroepslicentie nr. 75012016000013289
RCS: 419692389
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd