Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Muette Nord, Parijs 16e • 2 750 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  221 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Muette Nord, Parijs 16e
2 750 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  221 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Muette Nord
Luxe appartementen / penthouses te koop in Muette Nord Luxe appartementen / penthouses te koop in Muette Nord
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  221 m²
2 750 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Rustig
  • Kelder 20 m²

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht dit appartement221 m², gebouwd in 1905, in een flatgebouw van 7 verdiepingen bevat 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer, van een eetkamer, van een Aparte keuken, van een balkon en van een kelder20 m². Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz". andere : intercom, digicode, parketvloer, openhaard. Honoraria : 4.166667.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : PO1-2341

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • Op de 2e verdieping
    • Bouwjaar 1905
    • 7 Ruimtes
    • 7 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • Eetkamer
    • 3 Toilet
    • Open haard
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • Kelder 20 m²
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers
    • Woonkamer
    • 5 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • Verwarming "collective gaz"

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 750 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,166667% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 640 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    138 av Victor Hugo

    75116 Parijs 16e

    (50 Mening)
    Het kantoor PARIS OUEST SOTHEBY S IR VICTOR HUGO beschikt over 124 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    PARIS OUEST SOTHEBY S IR VICTOR HUGO, met een kapitaal van 10.000 €

    Beroepslicentie nr. T14087 afgeleverd door Paris

    Zetel: 138 AV VICTOR HUGO 75116 PARIS 16EME

    Financiële garantie Fnaim voor een bedrag van 200.000 €

    RCS: Paris 529943367

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com