U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid-west gelegen dit appartement260,6 m², gebouwd in 1756, in een flatgebouw van 2 verdiepingen bestaat uit 8 kamers waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer 74,91 m², van een eetkamer 35,58 m², van een Aparte keuken en van een garage. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping. Verwarming : "individual gaz". andere : intercom, parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 5.051.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : T269
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 040 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,051% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 990 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
46 RUE DU LANGUEDOC
31000 Toulouse
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd