Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Capitole, Toulouse • 504 000 €
  • Ruimtes
  • •  69,25 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Capitole, Toulouse
504 000 €
  • Ruimtes
  • •  69,25 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Capitole
Luxe appartementen / penthouses te koop in Capitole Luxe appartementen / penthouses te koop in Capitole
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  • •  69,25 m²
504 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht
  • Rustig

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht dit appartement69,25 m² heeft 4 kamers. Dit appartement is voorzien van een woonkamer en een Ingericht keuken. Honoraria : 5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86853015

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • 4 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • Niet gemeubeld

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

504 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 480 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    281 AVENUE JEAN RIEUX

    31500 Toulouse

    Het kantoor Maison Soler de Lastelle beschikt over 29 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com