Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Capitole, Toulouse • 832 000 €
  • Ruimtes
  •  •  10  Slaapkamers 
  • •  191,15 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Capitole, Toulouse
832 000 €
  • Ruimtes
  •  •  10  Slaapkamers 
  • •  191,15 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Capitole
Luxe appartementen / penthouses te koop in Capitole Luxe appartementen / penthouses te koop in Capitole
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  10  Slaapkamers 
  • •  191,15 m²
832 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht

Met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit appartement191,15 m², gebouwd in 1800, in een flatgebouw van 3 verdiepingen bestaat uit 6 kamers waarvan 10 slaapkamers, 2 badkamers en 1 WC. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer 32,74 m², van een eetkamer 23,01 m² en van een Geen keuken. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : intercom, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : AGL1823

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost
    • Op de 2e verdieping
    • Bouwjaar 1800
    • Op te frissen
    • 3 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 32,74 m²
    • 1 Toilet
    • Verwarming "individual gaz radiator"
    • Eetkamer 23,01 m²
    • Niet gemeubeld
    • 2 Aantal badkamers 13,47 m²
    • 10 Slaapkamers
    • Open haard

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

832 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 800 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 41 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 4.500 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    L IMMOBILIERE DE LA HALLE

    31000 Toulouse

    Wettelijke informatie kantoor

    L IMMOBILIERE DE LA HALLE, met een kapitaal van 8.000 €

    Beroepslicentie nr. 2144 afgeleverd door Haute Garonne

    Zetel: 1 RUE DU PONT GUILHEMERY 31000 TOULOUSE

    Financiële garantie C.E.G.C. voor een bedrag van 110.000 €

    RCS: Toulouse 529088064

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com