U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht dit appartement147 m², gebouwd in 1945, in een flatgebouw van 1 verdieping bestaat uit 5 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer 56,01 m², van een Geen keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping. Verwarming : Omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem. andere : intercom, parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86660747
Energieprestatieadvies (EPA)
B
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
949 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 921 359 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd