U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het oost gelegen dit appartement164 m², gebouwd in 1880, in een flatgebouw van 6 verdiepingen bestaat uit 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer, van een Open keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 4de de verdieping met lift. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : intercom, digicode, kabeltelevisie. Honoraria : 3.75.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 85134442
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
2 490 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,75% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 400 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
33 Rue Jacob
75006 Parijs 6e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd