Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Legendre-Lévis, Parijs 17e • 2 050 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  152,14 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Legendre-Lévis, Parijs 17e
2 050 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  152,14 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Legendre-Lévis
Luxe appartementen / penthouses te koop in Legendre-Lévis Luxe appartementen / penthouses te koop in Legendre-Lévis
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  152,14 m²
2 050 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, op het noord-oost gelegen dit appartement152,14 m², in een flatgebouw van 6 verdiepingen bevat 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer 34 m², van een Geen keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : intercom, digicode, parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.627.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 87013793

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie noord, oost
    • 6 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Geen overburen
    • Op de 1e verdieping
    • Rustig
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 3 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Woonkamer 34 m²
    • 2 Toilet
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers 6,69 m²

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 050 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,627% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 978 250 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    Place de Lévis, 22 ter rue Legendre

    75017 Parijs 17e

    (121 Mening)
    Het kantoor PARIS NEUILLY IMMOBILIER beschikt over 8 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com