Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Auteuil Sud, Parijs 16e • 1 499 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  140 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Auteuil Sud, Parijs 16e
1 499 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  140 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Auteuil Sud
Luxe appartementen / penthouses te koop in Auteuil Sud Luxe appartementen / penthouses te koop in Auteuil Sud
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  140 m²
1 499 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht dit appartement140 m², gebouwd in 1923, in een flatgebouw van 8 verdiepingen bestaat uit 5 kamers waarvan 3 slaapkamers en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een eetkamer, van een Ingericht keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Verwarming : Centraal. Honoraria : 4.935247.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 20764

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • Op de 1e verdieping
    • Bouwjaar 1923
    • 5 Ruimtes
    • 8 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 3 Slaapkamers
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • Eetkamer
    • 2 Toilet
    • Inkomhal
    • Verwarming centraal

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 499 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,935247% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 428 500 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 18 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 4.800 €

Vereniging van eigenaren : Pas de procédure en cours

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    127 RUE SAINT CHARLES

    75015 Parijs 15e

    (374 Mening)
    Het kantoor FREDELION PARIS 15 SAINT CHARLES beschikt over 6 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    FREDELION PARIS 15 SAINT CHARLES, met een kapitaal van 10.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI75012016000012958 afgeleverd door Paris île-de-France

    Zetel: 130 rue Saint-Charles 75015 PARIS

    RCS: Paris 822075156

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com