Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Bois de Boulogne, Parijs 16e • 2 890 000 €
  •  •  Slaapkamers 
  • •  211 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Bois de Boulogne, Parijs 16e
2 890 000 €
  •  •  Slaapkamers 
  • •  211 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Bois de Boulogne
Luxe appartementen / penthouses te koop in Bois de Boulogne Luxe appartementen / penthouses te koop in Bois de Boulogne
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  •  •  Slaapkamers 
  • •  211 m²
2 890 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Kelder 20,67 m²

Met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit appartement211 m², in een flatgebouw van 2 verdiepingen bevat 5 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer 34,46 m², van een Geen keuken, van een terras en van een kelder20,67 m². Verwarming : Stookolie. andere : intercom, digicode, kabeltelevisie. Honoraria : 4.144.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86736434

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Op te frissen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder 20,67 m²
    • 5 Slaapkamers
    • Verwarming stookolie
    • Woonkamer 34,46 m²
    • 2 Toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • 2 Aantal badkamers 10,66 m²

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 890 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,144% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 775 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    PROPRIETES OFF MARKET

    50 Avenue des Champs-Élysées

    75008 Parijs 8e

    Het kantoor PROPRIETES OFF MARKET beschikt over 9 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com