U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het west gelegen dit appartement106 m², gebouwd in 1959, in een flatgebouw van 8 verdiepingen heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 50,8 m², een Open keuken, een balkon, een garage en een kelder. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz radiator". andere : intercom, digicode, kabeltelevisie. Honoraria : 2.963.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 7340688
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 390 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,963% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 350 000 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 76 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 5.400 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
130 RUE DE LA POMPE
75116 Parijs 16e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd