Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Violet Commerce, Parijs 15e • 925 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  92 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Violet Commerce, Parijs 15e
925 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  92 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Violet Commerce
Luxe appartementen / penthouses te koop in Violet Commerce Luxe appartementen / penthouses te koop in Violet Commerce
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  92 m²
925 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge
  • Rustig
  • Kelder 5 m²

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en noord-zuid-west gelegen dit appartement92 m², gebouwd in 1905, in een flatgebouw van 7 verdiepingen bestaat uit 4 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer 30 m², van een Aparte en ingericht keuken en van een kelder5 m². Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Verwarming : "individual electric radiator". andere : intercom, digicode, Bewaker, parketvloer, openhaard. Honoraria : 4.17.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 9636

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • Rustig
    • Op de 1e verdieping
    • Oriëntatie noord, zuid, west
    • Bouwjaar 1905
    • Op te frissen
    • Geen overburen
    • 7 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 4 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder 5 m²
    • 2 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers
    • Woonkamer 30 m²
    • 1 Toilet
    • Parket
    • Inkomhal
    • Apart toilet
    • Verwarming "individual electric radiator"

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

F

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Woning met overmatig energieverbuik

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

925 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,17% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 888 000 €

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 27 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 2.475 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    FREDELION MONTMARTRE

    67 Rue Caulaincourt

    75018 Parijs 18e

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com