U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, dit appartement (Triplex) 130 m², gebouwd in 1885, in een flatgebouw van 2 verdiepingen bestaat uit 5 kamers waarvan 3 slaapkamers en 2 WC's. Dit appartement (Triplex) is uitgerust van van een Geen keuken. Verwarming : "individual electric radiator". andere : digicode. Honoraria : 4.931507.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 1949
Energieprestatieadvies (EPA)
F
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
Woning met overmatig energieverbuik
Over de prijs
1 149 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,931507% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 095 000 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 33 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 1.320 €
Vereniging van eigenaren : Procédure en cours
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
22 RUE BOBILLOT
75013 Parijs 13e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd