Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Grange Aux Belles-Terrage, Parijs 10e • 1 080 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  75 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Grange Aux Belles-Terrage, Parijs 10e
1 080 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  75 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Grange Aux Belles-Terrage
Luxe appartementen / penthouses te koop in Grange Aux Belles-Terrage Luxe appartementen / penthouses te koop in Grange Aux Belles-Terrage
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  75 m²
1 080 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Balkon
  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Jardin

Met een prachtig uitzicht en west gelegen dit appartement75 m², in een flatgebouw van 4 verdiepingen heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 31,17 m², een Open keuken, een balkon, een terras, een kelder en een parkeerplaats. Verwarming : "individual electric radiator". andere : intercom, digicode, Bewaker, kabeltelevisie. Honoraria : 3.846.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86815130

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie west
    • 4 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 4 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • 3 Slaapkamers
    • Verwarming "individual electric radiator"
    • Kelder
    • 1 Toilet
    • 1 Aantal badkamers 4,2 m²
    • Woonkamer 31,17 m²
    • Niet gemeubeld

Toegang

    • Intercom
    • 1 Parking
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 080 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,846% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 040 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    AGENCE DES ENFANTS ROUGES

    44 RUE DE BRETAGNE

    75003 Parijs 3e

    Wettelijke informatie kantoor

    AGENCE DES ENFANTS ROUGES, met een kapitaal van 275.000 €

    Beroepslicentie nr. T13400

    Zetel: 44 rue de Bretagne 75003 PARIS

    Financiële garantie GALIAN voor een bedrag van 120.000 €

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com