Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Trudaine-Maubeuge, Parijs 9e • 1 500 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  128,89 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Trudaine-Maubeuge, Parijs 9e
1 500 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  128,89 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Trudaine-Maubeuge
Luxe appartementen / penthouses te koop in Trudaine-Maubeuge Luxe appartementen / penthouses te koop in Trudaine-Maubeuge
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  128,89 m²
1 500 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift
  • Jardin
  • Conciërge

Op het zuid gelegen dit appartement128,89 m², gebouwd in 1904, in een flatgebouw van 7 verdiepingen heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers en 1 WC. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een Geen keuken en 2 balkons. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : intercom, digicode, Bewaker, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 2.669.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 84733924

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • 7 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Geen overburen
    • Op de 2e verdieping
    • Bouwjaar 1904
    • 4 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 2 Balkons 4,5 m²
    • 2 Slaapkamers
    • Open haard
    • Woonkamer
    • 1 Toilet

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 500 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,669% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 461 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 79 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 5.520 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    77 rue Voltaire

    92300 Levallois-Perret

    (46 Mening)
    Het kantoor CONSULTANTS IMMOBILIER beschikt over 8 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    CONSULTANTS IMMOBILIER, met een kapitaal van 100.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI75012016000013457 afgeleverd door valable jusqu'au 10/08/19

    Zetel: 54 rue Jouffroy D'abbans 75017 Paris

    Financiële garantie QBE voor een bedrag van 110.000 €

    RCS: PARIS 397657941

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com