U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht dit appartement gemeubileerd 79 m², in een flatgebouw van 7 verdiepingen bevat 3 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement heeft van een woonkamer 21 m², van een Ingericht keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 5de de verdieping met lift. Verwarming : Centraal. andere : digicode, Bewaker. Honoraria : 4.166667.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 313
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 617 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,166667% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 552 320 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 100 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 5.600 €
Vereniging van eigenaren : Pas de procédure en cours
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
88 avenue de Villiers
75017 Parijs 17e
Wettelijke informatie kantoor
AGIER & ASSOCIES, met een kapitaal van 110.000 €
Beroepslicentie nr. 75012016000 014 982
Financiële garantie CGEC voor een bedrag van 110.000 €
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd