U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het noord-oost gelegen dit appartement110 m², gebouwd in 1910, in een flatgebouw van 7 verdiepingen bestaat uit 4 kamers waarvan 2 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer, van een Aparte keuken, van 2 balkons, van een terras en van een kelder. Zij bevindt zich op de 4de de verdieping met lift. andere : Bewaker. Honoraria : 5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : FR75DU-93295
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 940 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 847 619 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 15 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 8.400 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
28 avenue Duquesne
75007 Parijs 7e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd