U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit appartement143,83 m², in een flatgebouw van 5 verdiepingen bevat 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer 39 m², van een Geen keuken, van een balkon en van een kelder. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : intercom, digicode, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.867.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86354974
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 880 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,867% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 810 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Wettelijke informatie kantoor
AGENCE DES ENFANTS ROUGES PLACE DES VOSGES, met een kapitaal van 5.000 €
Zetel: 17 place des vosges 75004 PARIS 75004 PARIS
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd