U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit appartement230 m², gebouwd in 1903, in een flatgebouw van 6 verdiepingen bestaat uit 5 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer, van een Geen keuken, van 2 balkons en van een kelder. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz". andere : intercom, digicode, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.993.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : PAB-3460
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
2 995 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,993% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 880 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
38330 Montbonnot-Saint-Martin
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd