U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en noord gelegen dit appartement51,42 m², gebouwd in 1979, in een flatgebouw van 6 verdiepingen bestaat uit 2 kamers waarvan 1 slaapkamer, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer 21,18 m², van een Aparte keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. Verwarming : "individual electric radiator". andere : intercom, digicode, kabeltelevisie. Honoraria : 3.947.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86727289
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
790 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,947% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 760 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Wettelijke informatie kantoor
AGENCE DES ENFANTS ROUGES PLACE DES VOSGES, met een kapitaal van 5.000 €
Zetel: 17 place des vosges 75004 PARIS 75004 PARIS
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd