U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, dit appartement85 m² heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 43 m², een Open keuken en een kelder. Zij bevindt zich op de 6de de verdieping. andere : kabeltelevisie. Honoraria : 4.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86840272
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 120 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 076 923 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd