Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Chaillot, Parijs 16e • 1 150 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  67 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Chaillot, Parijs 16e
1 150 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  67 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot
Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamer 
  • •  67 m²
1 150 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift
  • Prachtig uitzicht

Met een prachtig uitzicht en zuid-oost gelegen dit appartement67 m², gebouwd in 1970, in een flatgebouw van 9 verdiepingen bevat 2 kamers waarvan 1 slaapkamer, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement heeft van een woonkamer 25,85 m², van een Geen keuken en van een balkon. Zij bevindt zich op de 8de de verdieping met lift. andere : kabeltelevisie. Honoraria : 4.545.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : P10183

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, zuid
    • Op de 8e verdieping
    • Bouwjaar 1970
    • Op te frissen
    • 9 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 2 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon 18 m²
    • 1 Slaapkamer
    • 1 Aantal badkamers 4,52 m²
    • Woonkamer 25,85 m²
    • 1 Toilet
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld

Toegang

    • Gehandicaptenvriendelijk

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 150 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,545% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 100 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    15 avenue Paul Doumer

    75116 Parijs 16e

    Het kantoor Marc Foujols - Rive Droite beschikt over 52 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Marc Foujols - Rive Droite, met een kapitaal van 117.500 €

    Beroepslicentie nr. 7501 2017 000 016 562 afgeleverd door Paris

    Zetel: 15 avenue Paul Doumer 75116 Paris

    Financiële garantie ALLIANZ IARD voor een bedrag van 110.000 €

    RCS: PARIS 451682603

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com