Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Chaillot, Parijs 16e • 2 950 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  177 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Chaillot, Parijs 16e
2 950 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  177 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot
Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot Luxe appartementen / penthouses te koop in Chaillot
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  177 m²
2 950 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Conciërge
  • Kelder

Op het zuid gelegen dit appartement177 m², gebouwd in 1895, in een flatgebouw van 6 verdiepingen bestaat uit 5 kamers waarvan 3 slaapkamers en 1 badkamer. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer, van een Ingericht keuken en van een kelder. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Verwarming : Centraal. andere : intercom, digicode, Bewaker, parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.509.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 234

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • 6 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Geen overburen
    • Op de 1e verdieping
    • Bouwjaar 1895
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 3 Slaapkamers
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers
    • Woonkamer
    • Niet gemeubeld
    • Verwarming centraal
    • Inkomhal
    • Open haard
    • 2 Aantal doucheruimtes

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 950 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,509% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 850 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    20 RUE DE LA FELICITE

    75017 Parijs 17e

    Het kantoor BNO TRANSACTIONS beschikt over 3 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com