Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Odéon, Parijs 6e • 4 100 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  236,36 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Odéon, Parijs 6e
4 100 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  236,36 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Odéon
Luxe appartementen / penthouses te koop in Odéon Luxe appartementen / penthouses te koop in Odéon
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  236,36 m²
4 100 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en west gelegen dit appartement236,36 m², gebouwd in 1880, in een flatgebouw van 6 verdiepingen bestaat uit 9 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer 66,77 m², van een eetkamer 16,15 m², van een Kitchenette en van een kelder. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : digicode, Bewaker, parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.093.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 3584BTLOUV

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie west
    • 6 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 9 Ruimtes
    • Rustig
    • Op de 3e verdieping
    • Bouwjaar 1880
    • Op te frissen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • Verwarming "individual gaz radiator"
    • Woonkamer 66,77 m²
    • 3 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Eetkamer 16,15 m²
    • 2 Toilet
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers 8,75 m²

Toegang

    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

4 100 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,093% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 3 977 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    1 Place de Breteuil

    75007 Parijs 7e

    (40 Mening)
    Het kantoor JUNOT BRETEUIL beschikt over 22 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com