Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Sorano-Centre Ville, Vincennes • 980 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  87,48 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Sorano-Centre Ville, Vincennes
980 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  87,48 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Sorano-Centre Ville
Luxe appartementen / penthouses te koop in Sorano-Centre Ville Luxe appartementen / penthouses te koop in Sorano-Centre Ville
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  87,48 m²
980 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Balkon
  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en oost-west gelegen dit appartement87,48 m², gebouwd in 1978 bevat 4 kamers waarvan 2 slaapkamers en 1 WC. Dit appartement heeft van een woonkamer, van een eetkamer, van een Aparte keuken, van een balkon, van een terras, van een kelder4,4 m² en van een parkeerplaats. andere : intercom, digicode, Bewaker, parketvloer. Honoraria : 3.7.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : A1933

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • Rustig
    • Oriëntatie oost, west
    • Bouwjaar 1978
    • Geen overburen
    • 4 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon 13,5 m²
    • Eetkamer
    • 1 Toilet
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Kelder 4,4 m²
    • Inkomhal
    • Apart toilet
    • Woonkamer
    • 2 Slaapkamers
    • Parket

Toegang

    • Intercom
    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

980 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,7% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 945 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 469 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 4.483 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    COTE BOIS

    37 RUE RAYMOND DU TEMPLE

    94300 Vincennes

    (131 Mening)

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com