U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Dit appartement137 m² heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Dit appartement is voorzien van een Geen keuken en een terras. andere : parketvloer. Honoraria : 4.360465.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 1840
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
897 500 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,360465% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 860 000 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 8 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 3.156 €
Vereniging van eigenaren : Pas de procédure en cours
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd