U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit appartement108,9 m², gebouwd in 1970, in een flatgebouw van 4 verdiepingen bevat 4 kamers waarvan 2 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer, van een Open keuken, van 3 balkons en van een kelder. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. Verwarming : "gaz underfloor". andere : digicode, Bewaker, kabeltelevisie. Honoraria : 2.954.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86367064
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 150 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,954% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 117 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
12 RUE DE CHEZY
92200 Neuilly-sur-Seine
Wettelijke informatie kantoor
Zetel: 12 rue de Chezy 92200 NEUILLY SUR SEINE
RCS: 889283594
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd