Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Ile de la Jatte-Parc d'Orléans, Neuilly-sur-Seine • 1 150 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  124,83 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Ile de la Jatte-Parc d'Orléans, Neuilly-sur-Seine
1 150 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  124,83 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Ile de la Jatte-Parc d'Orléans
Luxe appartementen / penthouses te koop in Ile de la Jatte-Parc d'Orléans Luxe appartementen / penthouses te koop in Ile de la Jatte-Parc d'Orléans
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  124,83 m²
1 150 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge
  • 2 Garages
  • Kelder

Met een prachtig uitzicht en west gelegen dit appartement124,83 m², gebouwd in 1973, in een flatgebouw van 4 verdiepingen bestaat uit 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer, van een Geen keuken, van 2 garages en van een kelder. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz". andere : intercom, Bewaker, kabeltelevisie. Honoraria : 4.002.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86947211

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie west
    • Op de 3e verdieping
    • Bouwjaar 1973
    • Op te frissen
    • 4 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 3 Slaapkamers
    • Verwarming "collective gaz"
    • Woonkamer
    • 2 Toilet
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal badkamers 4,4 m²

Toegang

    • Intercom
    • 2 Garageboxen

Energielabel

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

F

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 150 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,002% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 105 750 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    22 rue de l'Hotel de Ville

    92200 Neuilly-sur-Seine

    Het kantoor BARNES NEUILLY beschikt over 64 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    BARNES NEUILLY, met een kapitaal van 60.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI 9201 2016 000 014 363 afgeleverd door CCI Paris Ile de France

    Zetel: 22, rue de l'Hotel de Ville 92200 NEUILLY SUR SEINE

    Financiële garantie MMA IARD voor een bedrag van 500.000 €

    RCS: NANTERRE 414057992

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com