Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • La Plaine des Sablons, Neuilly-sur-Seine • 1 495 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  160 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • La Plaine des Sablons, Neuilly-sur-Seine
1 495 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  160 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in La Plaine des Sablons
Luxe appartementen / penthouses te koop in La Plaine des Sablons Luxe appartementen / penthouses te koop in La Plaine des Sablons
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  160 m²
1 495 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge
  • Kelder

Met een prachtig uitzicht en oost-west gelegen dit appartement160 m², gebouwd in 1910, in een flatgebouw van 6 verdiepingen heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 44 m², een Aparte en ingericht keuken en een kelder. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz". andere : Bewaker, parketvloer, openhaard. Honoraria : 3.82.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : VA3640-EYEL

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, west
    • Op de 1e verdieping
    • Bouwjaar 1910
    • Op te frissen
    • 6 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 4 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • Verwarming "collective gaz"
    • Woonkamer 44 m²
    • 2 Toilet
    • Open haard
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 495 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,82% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 440 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    FAIR AND SQUARE

    23 RUE DE CHARTRES

    92200 Neuilly-sur-Seine

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com