Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Saint James-Général Koenig, Neuilly-sur-Seine • 2 150 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  168 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Saint James-Général Koenig, Neuilly-sur-Seine
2 150 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  168 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint James-Général Koenig
Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint James-Général Koenig Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint James-Général Koenig
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  168 m²
2 150 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Balkon
  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • Conciërge

In een rustige buurt, op het zuid-west gelegen dit appartement168 m², gebouwd in 1956, in een flatgebouw van 3 verdiepingen bevat 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 4 WC's. Dit appartement heeft van een woonkamer, van een eetkamer, van een Aparte keuken, van een balkon, van een kelder en van 2 parkeerplaatsen. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Verwarming : Centraal. andere : intercom, digicode, Bewaker. Honoraria : 3.38.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : TER0408248

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • Rustig
    • Op de 3e verdieping
    • Oriëntatie zuid, west
    • Bouwjaar 1956
    • 7 Ruimtes
    • Bovenste verdieping
    • 3 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon 102 m²
    • Eetkamer
    • 4 Toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • Kelder
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • 1 Aantal badkamers
    • Woonkamer
    • 5 Slaapkamers
    • Verwarming centraal

Toegang

    • Intercom
    • 2 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

E

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 150 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,38% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 077 295 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    34 Rue du Bois de Boulogne

    92200 Neuilly-sur-Seine

    Het kantoor Square’s International beschikt over 14 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Square’s International, met een kapitaal van 15.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI92012016000007800 afgeleverd door Paris Ile de France

    Zetel: 34 Rue du Bois de Boulogne 92200 Neuilly-sur-Seine

    Financiële garantie QBE voor een bedrag van 110.000 €

    RCS: PARIS ILE DE FRANCE 451010110

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com