Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Saint James-Delabordère, Neuilly-sur-Seine • 2 299 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  164 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Saint James-Delabordère, Neuilly-sur-Seine
2 299 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  164 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint James-Delabordère
Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint James-Delabordère Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint James-Delabordère
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  164 m²
2 299 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift

Op het west gelegen dit appartement164 m², gebouwd in 1972, in een flatgebouw van 3 verdiepingen bevat 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Dit appartement heeft van een woonkamer 66,2 m², van een Geen keuken en van een balkon. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Verwarming : "collective gaz". andere : intercom, digicode, kabeltelevisie. Honoraria : 4.027.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86997521

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie west
    • 3 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Geen overburen
    • Op de 1e verdieping
    • Bouwjaar 1972
    • 4 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon 31,3 m²
    • Niet gemeubeld
    • Woonkamer 66,2 m²
    • Verwarming "collective gaz"
    • 3 Slaapkamers

Toegang

    • Intercom
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 299 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,027% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 210 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 34 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 11.760 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    22 rue de l'Hotel de Ville

    92200 Neuilly-sur-Seine

    Het kantoor BARNES NEUILLY beschikt over 61 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    BARNES NEUILLY, met een kapitaal van 60.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI 9201 2016 000 014 363 afgeleverd door CCI Paris Ile de France