U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht dit appartement155 m², in een flatgebouw van 3 verdiepingen heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Dit appartement is voorzien van een Aparte keuken, een balkon en een kelder. Zij bevindt zich op de 1ste de verdieping met lift. Honoraria : 4.972376.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 799
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
950 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,972376% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 905 000 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 77 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 6.360 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Wettelijke informatie kantoor
ACM IMMOBILIER - IBCS, met een kapitaal van 3.000 €
Beroepslicentie nr. 2250 afgeleverd door versailles
Zetel: 66 rue de Paris 78600 MAISONS LAFFITTE
RCS: versailles 523246395
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd