Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Vieux Marché-Cathédrale, Rouen • 935 000 €
  •  •  Slaapkamers 
  • •  320 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Vieux Marché-Cathédrale, Rouen
935 000 €
  •  •  Slaapkamers 
  • •  320 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Vieux Marché-Cathédrale
Luxe appartementen / penthouses te koop in Vieux Marché-Cathédrale Luxe appartementen / penthouses te koop in Vieux Marché-Cathédrale
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  •  •  Slaapkamers 
  • •  320 m²
935 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Kelder

Dit appartement320 m² bevat 4 slaapkamers. Dit appartement heeft van een woonkamer, van een Geen keuken en van een kelder. andere : intercom, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.889.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 84626011

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Geen overburen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 4 Slaapkamers

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

E

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

935 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,889% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 900 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    14 avenue George V

    75008 Parijs 8e

    Het kantoor BARNES PROPRIETES ET CHATEAUX beschikt over 409 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com