Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Petit Bayonne, Bayonne • 989 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  162,8 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Petit Bayonne, Bayonne
989 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  162,8 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Petit Bayonne
Luxe appartementen / penthouses te koop in Petit Bayonne Luxe appartementen / penthouses te koop in Petit Bayonne
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  162,8 m²
989 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift
  • Prachtig uitzicht
  • 1 Garage
  • Rustig

In een rustige buurt, op het noord-oost gelegen dit appartement162,8 m², gebouwd in 2021, in een flatgebouw van 2 verdiepingen bestaat uit 4 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een eetkamer, van een Ingericht keuken, van een balkon, van een garage en van een kelder. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. andere : intercom, digicode, openhaard. Honoraria : 2.91.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : VA-LEONARD-2824-LESS

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie noord, oost
    • Bouwjaar 2021
    • 4 Ruimtes
    • Bovenste verdieping
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Rustig
    • Op de 2e verdieping

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • 3 Slaapkamers
    • Open haard
    • Kelder
    • 2 Toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • Eetkamer
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal badkamers

Toegang

    • Intercom
    • Gehandicaptenvriendelijk
    • 1 Garagebox

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

989 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,91% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 961 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 10 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 2.828 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    20 AVENUE DE BAYONNE

    64600 Anglet

    Het kantoor CABINET DE LESSEPS beschikt over 5 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    CABINET DE LESSEPS, met een kapitaal van 7.500 €

    Beroepslicentie nr. 2007-1320 afgeleverd door PAU

    Zetel: 20 avenue de Bayonne 64200 ANGLET

    Financiële garantie LLOYD'S voor een bedrag van 110.000 €

    RCS: BAYONNE 498296128

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com