U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht dit appartement104 m² Duplex, in een flatgebouw van 3 verdiepingen bevat 4 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit appartement heeft van een Geen keuken, van 2 garages en van een kelder. Zij bevindt zich op de 3de de verdieping met lift. Honoraria : 3.5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : HVA2999-PRIVILEGESIM
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
698 625 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 675 000 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 12 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 966 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
7 Rue Lafayette
44000 Nantes
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd