Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Centre-Benoît, La Baule-Escoublac • 789 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  87 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Centre-Benoît, La Baule-Escoublac
789 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  87 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Centre-Benoît
Luxe appartementen / penthouses te koop in Centre-Benoît Luxe appartementen / penthouses te koop in Centre-Benoît
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  87 m²
789 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Balkon
  • Lift
  • Conciërge
  • 1 Garage

Dit appartement87 m², gebouwd in 1966, in een flatgebouw van 4 verdiepingen bestaat uit 4 kamers waarvan 2 slaapkamers en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer 25 m², van een Open keuken, van een balkon, van een terras, van een garage en van een kelder. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. Verwarming : "individual". andere : intercom, digicode, Bewaker. Honoraria : 3.82.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 849VED-JDD

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging zee
    • Op de 2e verdieping
    • Bouwjaar 1966
    • 4 Ruimtes
    • 4 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • Inkomhal
    • Niet gemeubeld
    • Kelder
    • 2 Slaapkamers
    • Verwarming "individual"
    • Woonkamer 25 m²
    • 2 Toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes

Toegang

    • Intercom
    • Gehandicaptenvriendelijk
    • 1 Garagebox

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

789 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,82% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 760 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 141 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 2.600 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    3 QUAI JULES SANDEAU

    44510 Le Pouliguen

    Het kantoor BRAS IMMOBILIER beschikt over 3 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com