Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Ville d'Ete, Arcachon • 682 600 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  80 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Ville d'Ete, Arcachon
682 600 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  80 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Ville d'Ete
Luxe appartementen / penthouses te koop in Ville d'Ete Luxe appartementen / penthouses te koop in Ville d'Ete
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  80 m²
682 600 €

Sluit

Aanbevolen

  • Balkon
  • Lift
  • Parking

Dit appartement80 m², in een flatgebouw van 4 verdiepingen heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers en 1 WC. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een Geen keuken, een balkon en een parkeerplaats. Zij bevindt zich op de 2de de verdieping met lift. Verwarming : "individual gaz". Honoraria : 4.69.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 67-2771

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • 4 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Op de 2e verdieping
    • 3 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • 2 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Woonkamer
    • 1 Toilet
    • Inkomhal
    • Verwarming "individual gaz"

Toegang

    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

682 600 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,69% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 652 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 16 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 1.350 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    185 boulevard de la Plage

    33120 Arcachon

    Het kantoor Human Immobilier Arcachon Centre beschikt over 6 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com