Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Le Genette, La Rochelle • 1 300 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  149 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Le Genette, La Rochelle
1 300 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  149 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Le Genette
Luxe appartementen / penthouses te koop in Le Genette Luxe appartementen / penthouses te koop in Le Genette
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  149 m²
1 300 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Lift
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, dit appartement149 m², in een flatgebouw van 4 verdiepingen heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers en 2 WC's. Dit appartement is voorzien van een Geen keuken, een terras, een kelder en 2 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual gaz". Honoraria : 3.5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 240-5988A

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • 4 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • Verwarming "individual gaz"
    • 3 Slaapkamers
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • 2 Toilet

Toegang

    • 2 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 300 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 256 038 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 21 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 4.322 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    65 avenue Jean Guiton

    17000 La Rochelle

    Het kantoor Human Immobilier La Rochelle la Genette beschikt over 11 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com