Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Saint Victor, Marseille 7ème • 1 180 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  145 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Saint Victor, Marseille 7ème
1 180 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  145 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint Victor
Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint Victor Luxe appartementen / penthouses te koop in Saint Victor
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  145 m²
1 180 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • 1 Garage
  • Rustig

In een rustige buurt, op het west gelegen dit appartement145 m², gebouwd in 1900 Duplex, in een flatgebouw van 2 verdiepingen bevat 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit appartement heeft van een eetkamer, van een Open en ingericht keuken, van een zwembad, van een terras en van een garage. Verwarming : "individual mixed". andere : intercom, parketvloer, openhaard. Honoraria : 3.51.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : CASA SEPIA

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • Rustig
    • 5 Ruimtes
    • Oriëntatie west
    • Bouwjaar 1900
    • Geen overburen
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Eetkamer
    • 2 Toilet
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • Verwarming "individual mixed"
    • 3 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Aantal doucheruimte

Toegang

    • Intercom
    • Alarm
    • 1 Garagebox

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 180 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,51% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 140 000 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 5 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 1.400 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    444 Rue Paradis

    13008 Marseille 8ème

    Het kantoor HOME SWEET HOME beschikt over 18 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    HOME SWEET HOME, met een kapitaal van 4.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI13102016000005977

    Zetel: 444 rue Paradis 13008 Marseille

    Financiële garantie QBE Insurance Europe Limited voor een bedrag van 110.000 €

    RCS: MARSEILLE 504636572

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com