U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en west gelegen dit appartement116 m², gebouwd in 1990, in een flatgebouw van 4 verdiepingen heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers, 2 badkamers en 1 WC. Dit appartement is voorzien van een woonkamer 38 m², een Aparte en ingericht keuken, een zwembad, een terras, een garage en een kelder3,4 m². Zij bevindt zich op de 4de de verdieping met lift. Verwarming : Omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem. andere : intercom, Bewaker, kabeltelevisie. Honoraria : 5.056.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 04242
Energieprestatieadvies (EPA)
B
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
935 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,056% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 890 000 €
Over het mede-eigendom
Het mede-eigendom omvat 35 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 6.480 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
71 avenue de Tournamy
06250 Mougins
Wettelijke informatie kantoor
LABEL PROPERTIES, met een kapitaal van 2.000 €
Beroepslicentie nr. 06052018000036256 afgeleverd door GRASSE
Zetel: 71 AVENUE DE TOURNAMY 06250 Mougins
Financiële garantie LLOYDS voor een bedrag van 219.999 €
RCS: MOUGINS 390710622
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd