U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Dit appartement (Duplex) 95 m² Duplex, in een flatgebouw van 6 verdiepingen heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers en 1 badkamer. Dit appartement (Duplex) is voorzien van een eetkamer, een Open keuken, een terras, een garage, een kelder en een parkeerplaats. Zij bevindt zich op de 6de de verdieping. Verwarming : "individual gaz radiator". Honoraria : 4.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : PP6-1090
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 950 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 875 000 €
Vereniging van eigenaren : désignation d'expert
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
29 RUE ST SULPICE
75006 Parijs 6e
Wettelijke informatie kantoor
PROPRIETES PARISIENNES SOTHEBY S INT, met een kapitaal van 25.000 €
Beroepslicentie nr. 75012016000018944
Zetel: 95, rue du Faubourg Saint-Honoré 75008 Paris
Financiële garantie SOCAF voor een bedrag van 110.000 €
RCS: Paris 481164275
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd