Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Duplex • Parijs 14e • 1 029 600 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  143 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Duplex • Parijs 14e
1 029 600 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  143 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe duplex te koop in Parijs 14e
Luxe duplex te koop in Parijs 14e Luxe duplex te koop in Parijs 14e
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Duplex
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  143 m²
1 029 600 €

Sluit

Op het zuid-oost gelegen dit appartement (Duplex) 143 m² Duplex bestaat uit 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Dit appartement (Duplex) is uitgerust van van een Aparte keuken. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. Honoraria : 4.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : DT1-1030

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, zuid
    • Geen overburen
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 4 Slaapkamers
    • Verwarming tersoonlijk electrisch

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 029 600 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 990 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    145 bd Raspail

    75006 Parijs 6e

    (114 Mening)
    Het kantoor ASSAS IMMOBILIER beschikt over 6 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    ASSAS IMMOBILIER, met een kapitaal van 40.000 €

    Beroepslicentie nr. 14660 afgeleverd door PARIS

    Zetel: 145, boulevard Raspail 75006 PARIS 6EME

    Financiële garantie CGAIM voor een bedrag van 120.000 €

    RCS: PARIS 752193888

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd