Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Annecy • 895 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  105,5 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Annecy
895 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  105,5 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop in Annecy
Luxe appartementen / penthouses te koop in Annecy Luxe appartementen / penthouses te koop in Annecy
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  105,5 m²
895 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Prachtig uitzicht
  • Rustig
  • Kelder 2,13 m²

In een rustige buurt, op het oost gelegen dit appartement105,5 m², in een flatgebouw van 2 verdiepingen bestaat uit 5 kamers waarvan 3 slaapkamers en 2 WC's. Dit appartement is uitgerust van van een woonkamer, van een Open en ingericht keuken, van een terras en van een kelder2,13 m². Zij bevindt zich op de 2de de verdieping. Verwarming : "individual". andere : intercom. Honoraria : 4.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 259

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Bovenste verdieping
    • Op de 2e verdieping
    • Rustig
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder 2,13 m²
    • 3 Slaapkamers
    • Verwarming "individual"
    • Woonkamer
    • 2 Toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet

Toegang

    • Intercom

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

895 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 860 600 €

Makelaarskosten

Over het mede-eigendom

Het mede-eigendom omvat 45 eenheden voor een gemiddeld jaarlijks bedrag in het voorlopige budget voor de onderhoudskosten van 1.031 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    1 BD DU LYCEE

    74000 Annecy

    Het kantoor SUR LES TOITS beschikt over 20 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    SUR LES TOITS, met een kapitaal van 1.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI74012021000000085 afgeleverd door d'Annecy

    Zetel: 1 Boulevard du Lycée 74000 Annecy

    RCS: Annecy 904926433

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com