Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Appartement • Menorca • 1 375 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  252 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Appartement • Menorca
1 375 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  252 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe appartementen / penthouses te koop Menorca
Luxe appartementen / penthouses te koop Menorca Luxe appartementen / penthouses te koop Menorca
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Appartement
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  252 m²
1 375 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Prachtig uitzicht

Met een prachtig uitzicht dit appartement252 m² heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers en 4 badkamers. Dit appartement is voorzien van een woonkamer, een Geen keuken en een zwembad. Verwarming : Omkeerbaar aircosysteem. Honoraria : 5.769.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86439856

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • Verwarming omkeerbaar aircosysteem
    • 4 Slaapkamers
    • 4 Aantal badkamers
    • Niet gemeubeld

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 375 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,769% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 300 000 €

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    240 Boulevard de la Côte d'Argent

    33120 Arcachon

    Het kantoor AGENCE PYLA beschikt over 21 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com